جمعه , سپتامبر 20 2019
Breaking News
Home / پاورپوینت / پاورپوینت بیمه محصولات كشاورزی

پاورپوینت بیمه محصولات كشاورزی

پاورپوینت بیمه محصولات كشاورزی

دسته بندیپاورپوینت
فرمت فایلppt
حجم فایل41 کیلو بایت
تعداد صفحات8
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 8 صفحه

بیمه محصولات كشاورزی مقدمه : زندگانی انسان در انیای قرن اخیر با خطرات ومشكلاتی روبروست كه هرگز در قرون گذشته با آن روبرو نبوده است . افزایش سریع جمعیت وتمركز آن در شهرها و مراكر صنعتی ، توسعه كارخانجات كوه پیكر واختراع وسایل نقلیه سریع السیر وافزایش تعداد كارها و مشاغل پرخطر زندگانی آدمی در قرن حاضر با زندگانی گذشتگان ما در قرون گذشته بكلی تفاوت كرده است . صرفنظر از خستگی و فرسودگی عمومی كه موجب شده است در سراسر كشورهای مترقی قانون ساعت كار وحمایت كارگران وضع كار اطفال وزنان تصویب و به موقع اجرا گذارده شود ، زندگی در قرن حاضر انسان را روزانه با مخاطراتی مواجه می سازد كه هرگز در قرون گذشته سابقه نداشته است . خطر حوادث كاردر كارخانجات ودر مزارعی كه با وسایل فنی جدید كشت می شود ، خطر از بین رفتن كالاهای تجاری بعلت حوادث جنگ، خطر حوادث ناشی از وسایل نقلیه موتوری كه روز به روز بر تعداد آن در مراكز جمعیت افزوده می شود وخطر پیری وفرسودگی وعدم توانائی در سنین آخر عمر نمونه های كوچكی است از انگیزه هایی كه تدریجاً طی قرون اخیر موجب پیدایش انواع بیمه و سیر تحول تكامل آن گردید .
بیمه كه در بادی امر در قرون گذشته بیشتر جنبه سود پرستی ونفع طلبی داشته امروز رفته رفته تحت تاثیر احساسات نوع پروری وبشر دوستی قرار گرفته ونوعی از احساسات عالیه بشری با آن توام شده كه در صنعیت ماهیت آن را بكلی تغییر داده است .
امروز نبوغ بشر وقدرت فكر انسانی در جستجوی آن است كه همه آلام ومصائب انسان را یكجا جلوگیری كند ودرصورت وقوع لااقل از شدت آثار آن بكاهد . در این مبارزه نوع دوستی نقش بیمه حساس است شاید بتوان گفت قسمت عمده مصائب بشری كه جبران آن تاكنون در مترقی ترین اجتماعات انسانی ممكن نبوده با مداخله فن بیمه به آسانی وسهولت عملی شده است .
بدین ترتیب بیمه نه تنها نقش عمده ای در اقتصاد جهان بازی می كند ، بلكه نقش حساس نیز در تسكین آلام بشری وایجاد تعادل در برابر مصائب طبیعی بعهده دارد . امروز بیمه یكی از ضروریات اقتصاد ملل جهان محسوب می شود واگر تصور كنیم روزی صدها وهزاران موسسه بزرگ كه در سارسر جهان به این عمل اقتصادی مفید مشغول می باشند كار خود را تعطی كنند باید قبول كنیم تزلزلی وخیم در امور اقتصادی جهان روی خواهد داد . بیمه محصولات كشاورزی : فكر افزایش تولیدات مواد غذایی از طریق سرشكن كردن خطرات روی عده بیشتر ونیز برقراری یك سیستم موثر اعتباری برای حمایت از تولیدات غذایی و نوعی آگاهی روز افزون به لزوم ایجاد یا تكمیل سیستم بیمه محصولات ، بطور اخص غلات ، متناسب با شرایط هر كشور در میان ممالك در حال رشد آسیا واقیانوسیه در حال پیدایش وتكوین میباشد .
بغیز از ژاپن با 60 سال سابقه بیمه وسری لانكا با 40 سال سابقه ، بقیه كشورها در مراحل آغازین شروع چنین برنامه ای هستند .
طرحهای آزمایشی درهند ، بنگلادش وتایلند قبلاً شروع شده ودر كشورهای پاكستان ، فیلیپین ، اندونزی وكره در دست تدوین می باشد .
بیمه محصولات كشاورزی در كشورهای آسیایی موضوع جدیدی است وآگاهی ها خصوصاً در مورد قطعات كوچك شالیزارها بسیار اندك میباشند .


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل

About جزوه

Check Also

دانلود.:: پاورپوینت و اسلاید درباره بندر عباس (211 اسلاید)

پاورپوینت و اسلاید درباره بندر عباس (211 اسلاید) دسته بندی پاورپوینت فرمت فایل pptx حجم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *