دوشنبه , سپتامبر 16 2019
Breaking News
Home / معماری / دانلود. پاورپوینت جامع مکان یابی ایستگاه آتش نشانی به همراه برنامه فیزیکی و ضوابط طراحی

دانلود. پاورپوینت جامع مکان یابی ایستگاه آتش نشانی به همراه برنامه فیزیکی و ضوابط طراحی

پاورپوینت جامع مکان یابی ایستگاه آتش نشانی به همراه برنامه فیزیکی و ضوابط طراحی

پاورپوینت جامع مکان یابی ایستگاه آتش نشانی به همراه برنامه فیزیکی و ضوابط طراحی

دسته بندیمعماری
فرمت فایلppt
حجم فایل3.099 مگا بایت
تعداد صفحات37
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

ایستگاه های آتش نشانی از جمله مراکز با اهمیت بالا در خدمات رسانی شهری میباشند کهمی بایست بتوانند در اسرع وقت و بدون مواجه شدن با موانع و محدودیتهای محیط شهریازیك سوو با ایجاد کمترین آثار منفی بر زندگی ساکنان شهر از سوی دیگر، به محلحادثه برسندو اقدامات امداد را به انجام برسانند. بدین منظور میبایست هم در مكانیابی و همدررعایتاستانداردهای طراحی ایستگاه دقت لازم به عمل آمده تا ایستگاه ساخته شده بتواندبدون مانعخدمت رسانی لازم را انجام دهد.

محل استقرار ایستگاههای آتشنشانی یک عامل مهم در قابلیت و توانایی آن ایستگاه ها درمقابله با آتشسوزی و مدیریت بحران در شهرها است. تعیین اینکه ایستگاه های آتشنشانی درکدام قسمت شهراستقرار یابند ویا در یک منطقه چه تعداد ایستگاه احداث شود، شاید از مهم ترین تصمیماتی هستند که مسئولین همهی ادارات آتشنشانی و ستاد مدیریت بحران با آنروبهرو هستند.

از فاکتورهای مهم دخیلدرموقعیتیابیایستگاه های آتش نشانی میزان سازگاریومطلوبیتمحلایستگاههامی باشد. سازگاری درواقع میزان مناسب یک محل رابرای یکهدفخاصنشان میدهد و از لحاظبرنامهریزیشهری کاربری هایی که درحوزهنفوذیکدیگرقرارمیگیرند، باید از نظر سنخیت و همخوانی فعالیت با یکدیگرمنطبق باشند و باعث مزاحمت ومانعانجام فعالیتهاییکدیگر نگردند.

پاورپوینت مکان یابی ایستگاه آتش نشانی در 36 اسلاید برای شما گردآوری شده است که شامل تعریف مکان یابی- اهمیت مکان یابی ایستگاه آتش نشانی- تاریخچه ایستگاه های آتش نشانی جهان و ایران-انواع ایستگاه آتش نشانی-معیارهای موثر در مکان یابی ایستگاه آتش نشانی-ویژگی های لازم برای انتخای زمین استقرار ایستگاه آتش نشانی-بخش های مختلف ایستگاه آتش نشانی- ضوابط و مقررات طراحی ایستگاه آتش نشانی-نتایج

About جزوه

Check Also

دانلود.:: طرح هادی روستای گاومیر دزفول به همراه نقشه های کامل اتوکدی روستا

طرح هادی روستای گاومیر دزفول به همراه نقشه های کامل اتوکدی روستا دسته بندی معماری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *