شنبه , سپتامبر 21 2019
Breaking News
Home / روانشناسی و علوم تربیتی / دانلود تحقیق سیكلوپات شخصیت

دانلود تحقیق سیكلوپات شخصیت

دانلود تحقیق سیكلوپات شخصیت

دسته بندیروانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایلdoc
حجم فایل14 کیلو بایت
تعداد صفحات13
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل

یك دامنه از صفات شخصی، یك موفقیت بی بها كه شخص را منعكس می‌كند، یك سطح هوشیاری و هوشیاری فرعی كه ضرورت و جوهر طبیعت داخلی ما را به تصویر می كشد، شخصیت می باشد. یك شرح متمایز می تواند به صورت یك دب اكبر بی نظیر و منحصر نبود. از صفات رفتاری سازگار شرح داده شود. اكثر ما مردم، دارای نوعی از هویت یكپارچگی هستیم، یعنی یكپارچگی شخصی/ نوعی تمایلی برای خود بازتابی در ما وجود دارد. بحث به تفسیر این امر می پردازد كه چرا خود/ self در توسعه مغز و آناتومی ما مردم اهمیت دارد. فكر و هوشیاری و نگاهی به شخص سالمتر همراه با همتای آن ها را به سمت سایكو پاتولوژی یا اختلافات ذهنی می كشاند.

  • خود مهم انگاری (خود بزرگ بینی): این امر كافی نیست كه درك كنیم كه چه چیزی ما باید باشیم همگی اینكه بدانیم كه ما چه هستیم و درك نمی كنیم كه چه هستیم مگر اینكه بدانیم چه باید باشیم، در روزگار ما، خود را ملزم كرده ایم كه «خودمان را پیدا كنیم» و یك آرزویی كه همراه ما هست و به این ترتیب هسته وجودی خودمان را گم ك رده ایم، كه عمل نكنیم بلكه زندگی كنیم، اصل self hood یا تحقیق فعلی برای ان می تواند توسط نظریه شخصیت شرح داده شود كه یك رابطه بین ابعاد هیجانی و ادراكی را بررسی می‌كند. بعبارت دیگر، آنچه كه ما درباره خودمان ، محیطمان و سایرین احساس می كنیم دارای یك ارتباط اندیشه و ادراك این تأثیرات است.

ناحیه رشد و جوانه زنی علاقه ما در داخل روانشناسی مربوط به خود شناسی می گردد. رفتار شما به آن چیزی گره خورده است كه نحوه برداشت شما از خودتان در ارتباط با بقیه جهان نامیده می شود، و اینكه شما چگونه كارهای خودتان را كنترل و تعیین كنید بستگی به درك شما از دلایل انجام كار دارد. چنین راهبردهایی برای مدیریت و كنترل زندگی خودما منطبق با خود- كفایی (خود بسندگی) می باشد كه به صورت عقیده ما درباره توانایی خودمان برای انجام رفتارهایی شرح داده می شود كه باید منجر به پس آمدهای پیش بینی شده (مورد انتظار) گردد: خودكفایی زیاد، اعتماد را نشان می دهد كه در آن محدوده ما می توانیم پاسخ های ضروری برای حصول قدرت را اجرا نماییم وخودكفایی كم آشفتگی را نشان می دهد كه در آن پاسخ های ضروری ممكن است ماورای توانایی های ما باشد. خودشناسی و خود شایسته پنداری تركیب می شوند تا یكپارچگی شفعی یا همبستگی شخصیت را شكل دهند. از اطلاعات و نحوه اعمال آن و تعامل با واقعیت همان گونه كه توسط دیگران درك می شود یك هویت (یكپارچگی شخصیت) شكل می گیرد. یكپارچگی فردی، توسط هاینرها رتمن بررسی گردید دو ایده استقلال، اگو (نفس) را مطرح كرد. اگو توسط فروید تعریف گردید كه مولفه تصمیم گیری شخصیت است، كه مطابق با قانون واقعیت عمل می‌كند كه در آن جستجوی تاخیر رضایت از متحركت های پنهان می پردازد تا اینكه موقعیت های مناسب بتواند پیدا شود. برعكس، بسیاری از اساتید ادعا دارند اگو توسط فروید تعریف گردید كه مولفه تصمیم گیری شخصیت است، كه مطابق با قانون واقعیت عمل می‌كند كه در آن به جستجوی تاخیر رضایت ازمحرك های پنهان می پردازد تا اینكه موقعیت‌های مناسب بتواند پیدا شود. برعكس، بسیاری از اساتید ادعا دارند اگو (نفس) دارای اعمال مهمی می باشد و همراه با اتونومی یا استقلال، یك اگوی آزاد یعنی اگوی حاكم برخودش ایجاد می شود.. افرادی كه دارای چنین صنعتی هستند به صورت قانون گذاران حوزه وجودی خودشان عمل می نمایند و به قول معروف رئیس خودشان هستند و به عقیده براهام ماسلو، در پی درك و دریافت حقایق خودشان می باشند.

فایل ورد 13 اسلاید

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل

About جزوه

Check Also

دانلود.:: کتاب قدرت در درون ماست

کتاب قدرت در درون ماست دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی فرمت فایل pdf حجم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *